Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.bodurlaremlak.com.tr  internet sitesi taraftan Sümer Mah.Merv Cad.No:111 Zeytinburnu/İstanbul adresinde mukim BODURLAR  İNŞAAT EMLAK İBRAHİM BODUR (bundan böyle “BODURLAR” olarak adlandırılacaktır) emlakçı, gayrimenkulcü ve inşaat firmalarını son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur. BODURLAR herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “son kullanıcı” olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki durumların tespiti halinde ilgili kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

a-                         Hatalı, aldatıcı, eksik ve yanıltıcı bilgilerin, kanunlara ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadelerin, yorumların, söylemlerin, açıklamaların, resimlerin, linklerin siteye kaydedilmesi durumunda,

b-                          Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sistemin gereği gibi çalışmasını engelleyecek, yazılımları bozacak ve/veya değiştirecek bilgisayar kodlarının ve yazılımlarının kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yetkisiz ve izinsiz olarak site içerisinde bulunan bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda.

c-                           Web Sitesi’nde yer alan her türlü metin, yorum, tasarım, elektronik kodlama, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları ile İçerik ve Web Sitesi’nde yer alan diğer tüm eserlerin, çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda,

www.bodurlar......com' u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır.

www.bodurlar.....com’ a son kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında emlakçı ve/veya mal sahibi ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim BODURLAR sorumluluğunda değildir.

Son Kullanıcı olarak www.bodurlar.....com’ a giriş yaptığınızda BODURLAR, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için BODURLAR Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz.

Sisteme talep bırakmış olan son kullanıcıların iletişim bilgileri BODURLAR kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır.

Son Kullanıcılar, üyelik başvuru formunda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek web sitemize üye olabilirler.

Görüş, öneri ve sorularınız için www.bodurlar......com’ da yer alan “iletişim” sayfasını kullanabilirsiniz.